Misli’den günün şampiyon tercihleri

IF Elfsborg – Pafos FC: Maç Sonucu 1 (1.57 yerine 1.60)

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan IF Elfsborg – Pafos FC karşılaşmasında Misli yazarı Efe Şahin, ev sahibinin kazanacağını düşünüyor.

Misli Yazarı Efe Şahin’in Yorumu

Elfsborg bu sezon çok dengesiz bir sezon geçiriyor fakat üst düzey bir performansa sahip olan Baidoo sayesinde işler şimdilik fena gitmiyor diyebiliriz. Özellikle bu sezon evlerinde gösterdikleri başarılı maçların ardından Avrupa Ligi elemelerine de özgüvenli çıkacaklar. Rakiplerine kıyasla liglerinin başlamış olması büyük avantaj. Kupayı kazanarak gelen Kıbrıs takımı Pafos karşısında avantajlı taraf Elfsborg. Elfsborg galibiyeti bekliyorum.

Wisla Krakow – KF Llapi: Maç Sonucu 1 (1.43 yerine 1.45)

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan Wisla Krakow – KF Llapi karşılaşmasında Misli yazarı Kerim Can Özdal, Wisla Krakow galibiyetini öneriyor.

Misli Yazarı Kerim Can Özdal’ın Yorumu

Wisla Krakow, geçen sezon Polonya Ligi’ni 10. sırada tamamladı ama kupayı kazandığı için bu kupaya katıldı. Geçen sezon 34 maçta 62 gol atıp 50 gol yemişlerdi. Kosova temsilcisi Llapi’ye karşı ofansif yönlerini sahaya yansıtacaklardır. Rakibin de onları defansif olarak çok zorlayacağını düşünmüyorum. Wisla’da savunmadan Lasicki, orta sahadan Duda ve hücum hattından Talar sakatlıkları nedeniyle yok. Yine de eldeki isimler galibiyet için yeterli olacak seviyede. ‘1’ oynanabilir.

Flamengo – Fortaleza CE Maç Sonucu 1 (1.41 yerine 1.43)

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan Flamengo – Fortaleza CE karşılaşmasında Misli yazarı Safa Can Konuksever, Flamengo’yu 3 puana yakın görüyor.

Misli Yazarı Safa Can Konuksever’in Yorumu

Flamengo haftayı zirvede kapatmıştı. Fortaleza ise kadro maliyetine göre bence iyi iş başarıyor. Özellikle iç sahada müthiş bir grafiğe sahipler. Ancak deplasmandaki grafikleri tam tersi. Flamengo’nun, dış sahada sorun yaşayan rakibi karşısında galibiyete uzanacağını düşünüyorum.

*** Belirtilen oranlar değişiklik gösterebilir.

Siz de hemen Misli’ye üye olarak, Misli’nin üyelerine sunduğu Şampiyon Oran kampanyasından yararlanın! Daha yüksek oranlarla daha fazla kazanma şansını yakalayın!

Misli’den yeni üyelere 50+50 TL!

Misli’ye yeni üye olan herkes 50+50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50+50 TL kazanın. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 100 TL kazanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x